Sul on olemas toode või teenus ja soovid kliente leida

Väga hea, meil on Sulle pakkuda just sobivad live sessioonidega e-koolitused. Seoses pandeemiaga on mõistnud paljud ettevõtjad, kui oluline on e-kaubandus, hästi toimiv koduleht ning loomulikult tulemuslik internetiturundus.

Koolitused, mida pakume

e-õpe: Tervikliku internetiturunduse koolitus

Tee endast internetiturunduse spetsialist. Õpid internetiturundust praktiliste ülesannete käigus. Koduleht, Google Ads, Facebook, Copywriting (reklaam- ja sisutekstide loomine), Google Analytics, YouTube, SEO, e-maili turundus ja palju muud.

Koolituse tüüp

live sessioonidega e-õppe koolitus

Toimumise aeg

E-K 10.-12. 08 ja E-T 17.-18. 08. 2020

E-K 31.08.-2. 09 ja E-T 7.-8. 09. 2020

E-K 21.09.-23. 09 ja E-T 7.-28. 29. 2020

e-õpe: Kodulehe loomise koolitus

Koolituse käigus Sa lood kodulehe struktuuri ning esmase sisu eesmärgiga teha oma koduleht kiirelt sihtgrupile kättesaadavaks. Tulemusena valmib toimiv ja tõhus koduleht, mida Sa saad ja oskad edaspidi iseseisvalt hallata.

Koolituse tüüp

live sessioonidega e-õppe koolitus

Toimumise aeg

E-T 20-21.04 ja N 30.04

E-T 18-19.05 ja N 28.04

N-R 18-19.06 ja E 22.06

e-õpe: Lihtsa e-poe loomise koolitus

Koolituse käigus lood lihtsa e-poe, millel on arvega tasumise, turvalised PayPal’i ja Stripe pangakaardiga makselahendused. Vajadusel aitame domeeni ostmise ja veebimajutaja valikuga. Koolituse lõpuks valmib toimiv e-pood, kuhu saad lisada oma tooted. Hiljem on võimalik lisada ka Eesti pangalinkide toega maksevõimalus.

Koolituse tüüp

live sessioonidega e-õppe koolitus

Toimumise aeg

Koolitus on väljatöötamisel. Anna meile teada, kui oled huvitatud, siis saad esimeste seas teada, kui koolitus on saadaval.

endale sobivat koolitust?

Ei leidnud sobiavat koolitust, siis palume, et täidaksid järgmise lühivormi, sest nii aitad meil mõista, millised on Sinu vajadused ning saame Sind koheselt teavitada, kui oleme soovitud valdkonna koolituse oma nimekirja lisanud.