Kuidas me saime visiitkaarte tellides super positiivse emotsiooni teenuse disainist

Autor

Tellisime visiitkaarte. MOO-st. Ja saime nii suurpäraselt positiivse elamuse osaliseks teenuse disainist, et nüüd käime ja räägime kõigile, kui lahe on MOO! 🙂

Enne kui emotsioon jõuab lahtuda, panen kirja, mis meile erilist heameelt tegi:

 1. Kiire tarne. MOO on UK bränd ja seepärast olime valmis ootama visiitkaarte paar nädalat. Esitasime tellimuse teisipäeva pärastlõunal ja reedeks olid visiitkaardid kohal. Tase!
 2. Kõrgkvaliteetne materjal ja disain, mis jätab väga hea mulje (mõni ime siis, et nad on saanud mitmeid disainiauhindu). Kõik MOO tooted tulevad kohale väga ilusas disaitud pakendis ja karbi avamine on nagu jõuluvanalt kingituse saamine – nii hea üllatus, et teeb rõõmsaks!
 3. Inspireerivad ja väikese vimkaga sõnumid nagu näiteks “Your eyeballs are incredible” või “Sharing is caring” 🙂

wings

Millest õppida?

Lisaks toodetele on MOO ära disaininud ka teenuse ja teinud seda vähemalt sama suurepäraselt. Ehkki MOO klientideks võivad olla sõna otseses mõttes KÕIK ettevõtted, on nad väga hästi ära tabanud selle, mis nende klienti kõnetab – lihtne, ilus ja kvaliteetne disain igas punktis, kus klient nendega kokku puutub:

 • Reklaam. Isikliku sõnumiga – visiitkaartide reklaamis on kasutatud reaalsete ettevõtete visiitkaarte, kus on suurelt viide “Loved by MOO”;
 • Koduleht. Hea kasutajamugavusega inspiratsiooniallikas, kus on võimalik turundusmaterjalid ise disainida, laadida üles valmisoleva disainiga või tellida need MOO disainerit poolt valmistatud disainiga;
 • Toodete tarnimine. Kiire;
 • Lisandväärtus. Tooted tulevad ilusas pakendis ja on inspireerivate sõnumiga – neid on huvitav avada ja teevad meele rõõmsaks! 🙂
 • Soovitusindeks. MOO teeb vähemalt kolm korda rohkem, kui (vähemalt uus) klient temalt ootab, mispärast on tulemus ootusi ületav ning (vähemalt meie kogemuse põhjal) soovitatakse neid kõikidele oma tuttavatele ettevõtjatele!
  visiitkaardid

  Visiitkaarditasku, visiitkaardid ja pakend

Veidi lähemalt MOO-st. 

MOO on disaini-, tehnoloogia- ja tootmisettevõtte, mis on asutatud 2004. aastal Richard Morossi poolt UK-s. MOO eesmärk on teha disain kättesaadavaks ja taskukohaseks kõigile neile ettevõtetele ja ettevõtjatele, kellele see muidu jääks kättesaamatuks. Nende kliendid on igasuguse profiiliga ettevõtted – disaineritest ja fotograafidest kuni Google´ini välja.

MOO väärtustab esmakohtumist ning ütleb, et kahe inimese esmakohtumine on kui tseremoonia, kus visiitkaardi vahetamisel on võtmeroll. Kui Sul on eristuv, huvitav ja ainulaadne visiitkaart (ja ka teised turundusmaterjalid), aitab see murda barjääre ning kaasa võrgustumisele.

Share

Jäta oma kommentaar

Your email address will not be published. Required fields are marked *