Loading Koolitused

TERVIKLIK INTERNETITURUNDUSE KOOLITUS

13-16 AUGUST 2018 kell 10:00 – 15:30 (24 akad tundi)

Tee endast internetiturunduse meister – õpid internetiturundust praktiliste ülesannete käigus: SEO, Facebook, YouTube, Emaili turundus, Copywriting (reklaam- ja sisutekstide loomine), Google Analytics, Adwords ja palju muud.

Terviklikul internetiturunduse koolitusel on ühendatud 10 olulist eduka internetiturundamise teemat alates SEO-st kuni Google Analytics´ini, mis annavad Sulle kõik vajalikud teadmised ja oskused, et kasvatada enda ja oma klientide äri internetis. 

Koolitusel osalejate arv on piiratud: koolitusgrupis on kuni 6 inimest.

Registreeri juba täna ja omanda teadmised ning oskused oma äri kiireks kasvatamiseks internetis!

Kellele

Äri omanikele/ettevõtjatele, alustavale internetis turundajale, juhtidele ja ettevõtete töötajatele, kes soovivad omandatud oskuste abil saada uus töö, kasvatada oma äri või oma klientide äri!


10+ koolitust ühes

Koolituse jooksul läbid Sa 10 internetiturunduse teemat, mis üksteist täiendades moodustavad ühe loogilise terviku. Samas, igat teemat on võimalik ka iseseisvalt rakendada või kombineerida juba olemasoleva turndusstrateegiaga.

– WordPress: Loo oma kodulehekülg 1 tunniga, eelnevaid tehnilisi oskusi omamata
– Google Adwords: Tulutoova kampaania loomine
– Reklaam- ja sisutekstide loomine: Kirjuta sisu, mis müüb
– Google Analytics: analüütika seadistamine ja andmetepõhine äri kasvatamine
– Turu-uuring ja analüüs: Keyword Planner, erinevate keskkondade kasutajate andmed
– Turunduse nurgakivi: Kliendi profiili kirjeldamine (Pragmatic Persona) ja unikaalne müügiargument (Unique Selling Proposition)
– Soovitud tulemuse sõnastamine: Hüpoteesid, eesmärgid, mõõdikud ja eksperimendid
– Emaili turundus: Emailide kogumise tehnikad ja emaili turunduse tööriistad
– SEO checklist: Kuidas parandada leitavust Google otsingus
– YouTube, Facebook ja Twitter turundus: Kuidas kasutada videosid müügi suurendamiseks, hästisihitud reklaam Facebookis, tulemuslik turundamine Twitteris
– Lisateemad edasijõudnutele ja agentuuri töötajatele

Järgiproovitud strateegiad

Selle asemel, et anda üldist nõu ja rääkida turunduse konseptsioonidest, keskendub antud koolituse üheselt mõistetavatele ja taaskasutatavatele tehnikatele, mis toimivad reaalses elus.

Tõestuseks sulle, et koolitusel edasiantavad tehnikad tõesti toimivad, jagavad läbiviijad näiteid ja edulugusid, kus on kasutatud sama lähenemist. Mitte ükski teine koolitus Eestis sellist lähenemist ei paku.

Need päriselu näited juhendavad sind igal sammul ning ühendavad kõik käsitletavad 10 teemat sidudes need ühtsesse turundusstrateegiasse!

Projektipõhine lähenemine

Marko Ruut ja Alek Kozlov lõid selle koolituse põhimõtel “learning by doing”, kasutades samu võtteid, mida on nemad rakendanud paljudes edukates internetiturunduse projektides.

Antud koolituse jooksul Sa läbid 10 internetiturunduse teemat, mis üks-teist täiendades moodustavad ühe loogilise terviku. Samas, igat teemat on võimalik ka iseseisvalt rakendada või kombineerida juba olemasoleva turndusstrateegiaga.

Koolituselt saad kaasa

– Ligipääs online koolitusele ja lisamaterjalidele väärtusega 590€ internetiturundus.info keskkonnas
– Strateegia koostamise juhendi, mis tagab kiiremad kampaania tulemused
– Alusfailid AdWords reklaamtekstide koostamiseks, lihtsama kampaania haldamiseks ning müügitulemuste saavutamiseks
– Analüütika seadistamise checklisti
– Ettevõtluskeskuse koolituse läbimise tunnistus


Läbiproovitud strateegiad


Koolitus on loodud Marko Ruut ja Alek Kozlovi poolt “learning by doing” põhimõttel, kus kasutatakse praktilisi töövõtteid, mida nad ise praktiseerivad edukates internetiturunduse projektides. Selle asemel, et anda üldist nõu ja rääkida turunduse konseptsioonidest, keskendub antud kursus üheselt mõistetavatele ja taaskasutatavatele tehnikatele, mis toimivad reaalses elus. Selle tõestuseks jagavad läbiviijad näiteid ja edulugusid projektidest, kus nad on ise kasutanud samasugust lähenemist.

Marko Ruut

Marko on olnud turunduses nii agentuuri kui ka kliendi rollis, alates aastast 1999. Viimased kolm aastat on ta pühendanud peamiselt internetiturundusele ja -reklaamile agentuuris United Skills. Markole meeldib tuua digiturundusse Lean Startup'i mõtteviis ja lähenemine, mis toob suurema läbipaistvuse ja võime teha kiireid muudatusi. Marko on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli Turunduse ja Rahvahelise majanduse erialal.

Alek Kozlov

Alek on ettevõtja ja konsultant, kes on aidanud arendada ja ellu viia innovaatilisi projekte nii Eesti suurimates telekom ettevõtetes, finantsasutustes, kui ka startup ettevõtetes (nagu näiteks Skype). Alekil on 25-aastane müügikogemus ning hetkel keskendubki ta klientide müügivõimekuse suurendamisele läbi innovaatiliste ja konkurentsivõimeliste toodete arendamise. Alekil on IT juhtimise magistrikraad EBS-ist.

Ära jää hiljaks

Meie elame internetiturunduse kuldajastul, kus iga kaotatud hetk maksab sulle väärtuslikke kontakte ning müüki.

Koolitusel osalejate arv on piiratud: kuni 6 inimest.

Registreeri juba täna koolitusele ja omanda teadmised ning oskused ükskõik millise äri kiireks kasvatamiseks internetis!

Maksumus

Koolituse maksumus on 2200 eurot (koos KM-ga) , mis sisaldab  koolitust, lõunasööki, kohvipausi ja tunnistust.

Koolituse eest tasumine

Koolituse eest tasumine toimub ülekandega või arve alusel.

Ülekandega tasumine:

Estmind OÜ
LHV Pank / EE527700771001771418

Arvega tasumine:

Arveinfo palume märkida registreerimisel vastavasse välja. Arve väljastame 3 tööpäeva jooksul peale koolitusele registreerimist.

Ettevõtluskeskus on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner.

Järelmaksuga tasumine

Koolituse eest on võimalik tasuda ka osade kaupa, taotledes järelmaksu Liisi.ee kaudu. Lisainfo saamiseks järelmaksu kohta loe täpsemalt Liisi.ee kodulehelt ning täida laenutaotluse avaldus. Koolitusele registreerimisel märgi palun kommentaaride lahtrisse, et soovid koolituse eest tasuda Liisi.ee järelmaksuga.

Enne koolitusele registreerimist tutvu palun õppekorralduse alustega.

Event Tags

Kuupäev

Algab
13. August @ 10:00
Lõppeb
16. August @ 15:30

Maksumus

2200EUR

Asukoht

Ettevõtluskeskus
Toompuiestee 30
Tallinn, Estonia

Telefon

+372 56650822

Korraldaja

Ettevõtluskeskus
Telefon
+372 56650822
Email
info@ettevotluskeskus.ee
Koduleht
www.ettevotluskeskus.ee
REGISTREERIN

Jagan seda sündmust